Екодім Дачі Папуашвілі

Екодім

Продовжуємо розповідати вам про новинки світової архітектури і дизайну. Cьогодні я розповім вам про грузинського дизайнера Дачі Папуашвілі і його останній проект.

Цей проект представляє собою будинок у виді хреста. Сам зв’язок з релігією Дачі відкидає і каже, що така форма будинку передбачена тільки заради його максимальної функціональності. Тим не менш, у будинку передбачена окрема кімната для молитв.

Сам будинок Дачі називає скітом (як відомо, так називають житло відлюдників). Тим самим він підкреслює те, що цей будинок створений якраз для тих, хто хоче повністю, або частково відректися від звичного життя.

Планування екодому

Сам будинок зроблений з двох вантажних контейнерів і оброблений ззовні і всередині деревом. Своє дизайнерське рішення Дачі пояснює тим, з камня і бетону будувати подібні скіти дуже довго, а такий будинок можливо побудувати у найкоротші строки.

Особиста кімната

Даний будинок функціонуватиме на сонячних батареях і буде мати резервуар для дощової води.

На даному етапі це, поки що, тільки проект. Прототип його архітектор планує представити широкому загалу у 2015 році.

Кухня

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>