Еко-місто майбутнього

Місто майбутнього

Сучасне мистецтво, наука і техніка досягли неймовірних висот. Більшість нових відкриттів стосуються покращення нашого теперішнього життя. Але потрібно думати і про майбутнє.

Невгамовні китайці не сплять… Точніше не сплять англійці – працівники студії AT Design Office,  які створили проект еко-міста майбутнього. Але реалізувати цей проект будут китайці, а саме фірма China Communications Construction Company.

Зони для прогулянки

Що ж собою буде представляти собою місто майбутнього? Знаходитись воно буде, звісно ж, біля Китаю, з яким воно буде з’єднане спеціальними каналами, для його безперервного функціонування. Площа його буде складати близько 6 кв. км. Частина міста буде над водою, частина під водою.

Місто під водою

Формат даного міста майбутнього буде відпочинковий: на території міста на вас чекають готелі, ресторани, безліч зелених зон. Пересуватися по місту можна буде також на електромобілях і на лодках – по водним каналам міста.

І ще щодо еко-частини: отримувати електрику і переробляти сміття город буде самостійно.

Хоча, думаю, задоволення це буде не з дешевих, але ідея, на мою думку дуже цікава. Ну а в працелюбності китайців особливо я не сумніваюся. :) Територія над водою

Еко-місто майбутнього: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>