Домашній затишок своїми руками, або нове життя старих речей

Граблі з стаканами

Більшість людей навколо говорять, що від старих речей потрібно позбавлятися. Вдома завжди мало місця, а користі з них ніякої. Водночас, як же часто ми витрачаємо великі моральні і, саме головне, матеріальні зусилля для того, щоб оновити своє помешкання і надати йому яскравого і приємного вигляду. Щоб самому було приємно жити і гостей не соромно привести.

Але мало хто замислюється, що старі речі можуть стати прекрасним декором для вашого помешкання і набути нового життя.  Достатньо лише мати голову на плечах і руки, що бажають творити красу.

Лише подивіться, на що можуть перетворитися старі і, на перший погляд, непотрібні речі.

У заголовку статті ви бачите стильний утримувач для бокалів з звичайних граблів, що допоможе перетворити  частину вашого помешкання на відпочинкову зону з друзями.

Ну а погляньте на цей рояль, як він вписався у інтер’єр у якості книжкової полиці. Правда слід зауважити, що для такої ідеї підійдуть квартири-будинки з високими стелями.

Полка з роялю

Також рояль може стати прекрасним декоративним фонтаном на вашому подвір’ї.

Рояль-фонтан

Старі виделки можна використати у якості стильних вішаків.

Виделки-вішаки

А з звичайних терок можна зробити справжні лампи, які прекрасно впишуться у кухонний інтер’єр.

Лампи з терок

З старих ящиків можна сконструювати стіл для вітальні.

Столик з ящиків

А вашого домашнього улюбленця ви неодмінно порадуєте  вашим старим светром чи кофтою.

Ліжко для домашнього улюбленця

Звісно ж ці варіанти не є обов’язковими для виконання, я розповів про них тільки для того, щоб ви змогли осягнути можливості використання, на перший погляд, старих і непотрібних речей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>