”За двома зайцями” українською у Києві

За двума звйцями
20 жотвня 2013 року у Києві відбудеться кіно подія, на яку митці українського кіно та і багато мешканців України очікували вже дуже давно. Мова йде про показ легендарного фільму ‘’За двума зайцями’’ з озвученням  українською мовою.

Показ планується на Майдані Незалежності о 18 00, в рамках фестивалю ‘’Молодість’’. Чому планується? Тому що організатори сподіваються на милість природи і дуже хочуть провести показ на відкритому повітрі. Але, думаю, якщо погода буде погана, то показ можуть перенести в приміщення.

Спочатку планувався показ фільму на Андріївському узвозі, там де він знімався, але організатори дуже хочуть зробити з показу цього фільму масштабну подію, тому прийняли рішення щодо Майдану Незалежності

Як повідомляли засоби масової інформації раніше, нещодавно у Маріупольському фільмофонді виявили саму першу, оригінальну фонограму фільму ‘’За двума зайцями’’ українською мовою, яку так довго шукали.

Справа у тому, що режисер Віктор Іванов початково знімав цей фільм саме на українській мові, але ‘’вищі сили’’ його попередили, що такий фільм зможе транслюватись лише в Українській РСР, тому щоб це фільм побачив весь Союз, цей фільм був переозвучений на російську мову акторами Олегом Борисовичем, Нонною Копержинською і Маргаритою Кринициною. З того часу фільм демонструвався виключно російською мовою, а український варіант був фактично загублений на певний час.

І ось нарешті українські глядачі зможуть побачити оригінальну версію фільму. Зараз ця версія фільму перебуває на реставрації, але до 20 жовтня, як обіцяють організатори, все буде готово.

Так що усіх киян і гостей міста у цей день чекає справжнє свято кінематографу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>