Всеукраїнський фестиваль кіно ”Відкрита Ніч – Дубль 18’’

Відкрита Ніч - 2015

Минулого року я вже писав про кінофестиваль ‘’Відкрита Ніч’’ – спражнього сторожила серед українських фестивалів. Цього року він святкую повноліття і пройде вже у вісімнадцятий раз!!! Нагадаю, що започаткував фестиваль у далекому 1997 році український режисер Михайло Іллєнко.

Цього року фестиваль відбудеться з 26 по 28 червня 2015 року. Цього року він називається ‘’Відкрита Ніч – Дубль 18’’ і пройде під гаслом ‘’Ми. Для нас. Про себе’’.

Як завжди, повна фестивальна програма пройде у столиці нашої держави – місті Києві. Але нічні кінопокази зможуть побачити у багатьох обласних центрах нашої держави на спеціальних майданчиках, а також у режимі онлайн-трансляції його зможуть переглянути ще у понад тридцяти українських містах, і навіть у Європі і Канаді.

26 числа у Києві відбудуться два майстер-класи з кіномистецтва від гостей з Європи, а також перегляд кращих фільмів європейських студентських кіношкіл.

А вже в ніч з 27 на 28 червня 2015 року глядачі у заявлених містах зможуть переглянути кращі студентські фільми з України та Європи, поспостерігати за визначенням переможця нашумівшого конкурсу від 1+1 Медіа – ‘’The Next Big Thing – 2015’’ (краща ідея для нового українського серіалу), і, звісно ж,відбудеться традиційний великий нічний конкурсний кінопоказ.  Вхід на фестивальну ніч – абсолютно безкоштовний!

У Львові перегляд і глядацьке голосування розпочнеться 27 червня 2015 року о 21 00 у Львівській Фабриці повидла, що по вул. Хмельницького, 124.

Повну інформацію про фестиваль ви можете отримати на офіційному сайті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>