Відкриття дитячої танцювальної студії A Dance у місті Львові

A DANCE
Сьогодні я хотів би з превеликим задоволенням, хоч і на правах реклами, розказати про нову танцювальну студію сучасного танцю ‘’A DANCE’’, що незабаром розпочне свою роботу у місті Львові.

Важливо відзначити, що студія створюється виключно для дітей, віком від 6 до 12 років, чого, я вважаю, так не вистачало нашому Львову.

На початку буде створено три групи – танцювальна гімнастика (для дітей, віком 6-7 років), contemporary dance (8-9 років), а також hip-hop dance (10-12 років). Початок  занять планується на 01 квітня 2014 року, проходити вони будуть за адресою вул. Широка, 1 (народний дім мікрорайону Левандівка).

Керівник студії – моя знайома Анастасія Іващишин,  випускниця Львівського національного університету ім. Івана Франка по спеціальності ‘’Бакалавр хореографії. Вчитель хореографічних дисциплін.’’ Зараз закінчує 5 курс.
Анастасія Іващишин
Записатися і отримати детальну інформацію ви можете у Анастасії за тел. 063 280 05 74. Також вся інформація про студію доступна тут.

Від себе особисто хотів би побажати успіхів і наснаги Анастасії і її команді у такій відповідальній і важливій справі – розвитку наших з вами дітей!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>