Великдень – 2013 у Львові

Писанка
Все ближче великий і радісний день Христового Воскресіння. І, як завжди, у Львові на всіх мешканців і гостей міста чекає по-особливому тепле і веселе свято. Що ж саме буде відбуватися у святкові дні, – про це докладніше.

Вже зараз у нашому місті триває фестиваль писанок, який продовжиться до 6 травня включно. Під час фестивалю на центральних вулицях Львова всі бажаючі будуть створювати і оздоблювати писанки з різних матеріалів – дерева, шоколаду, кульок, квітів, тощо.

Основною місією фестивалю є прикрасити наше місто писанками – невід’ємним символом Великодня і донести символізм писанки до широких верств населення.

З 05 по 07 травня у “Шевченківському Гаю” відбудуться фестини “Велика Гаївка”, де на всіх гостей чекають великодні забави, майстер-класи з писанкарства, майстерня автентичного танцю. Ну і звісно, – веснянки і гаївки, які будуть лунати з головної сцени свята; для вас будуть виступати як фольклорні колективи, так і зірки естради.

А для найменших буде працювати спеціальна галявина, де діти зможуть бавитись протягом усього дня, пізнаючі народні традиції і обряди.

Порадує нас на свята і колектив театру “Воскресіння”, який подарує львів’янам виставу ‘’Йов’’ за п’єсою Кароля Войтили. Вистави відбудуться у дворику львівської Ратуші 28 квітня, 5 і 6  травня 2013 року о 19 00 і 21 30, вартість – 40 грн. для дорослих і 20 грн для дітей.

Як вже стало традицією, відбудеться у Львові і Великодній ярмарок (з 26 квітня по 19 травня), який розташується на пр. Свободи. Окрім самих різноманітних святкових товарів, на вас протягом усього свята очікують виступи дитячих колективів, співання гаївок, різноманітні великодні майстер-класи.

З 1 по 7 травня у галереї Дзиґа, музеї Ідей і Українському Католицькому університеті відбудеться мистецький проект “Сакральний простір”, метою якого є відкрити спражні духовні істини за допомогою мистецтва.

Під час свят (з 05 по 8 травня) у музеї Ідей відбудеться проект “Меццодром”, де пройдуть святкові кіно покази і кулінарні майстер-класи.

Ну і на завершення святкувань, 12 травня у “Шевченківському гаю” відбудеться концерт автентичних виконавців і гуртів: Cherry Band, Тріо ТОНІКА, Фоми з “Мандрів’’, Назара Савка.

Веселих й теплих вам свят!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>