Тиждень сучасного танцю від ZELYONKA-FEST у Києві

Зимова резиденція

Cьогодні я хочу з приємністю зробити анонс двох дуже цікавих танцювальних подій у сфері сучасного танцю, що відбудуться вже за тиждень у місті Києві.

Зараз у Києві триває зимова резиденція від фестивалю сучасного театру ZELYONKA-FEST, у якій приймають участь 20 танцівників з усієї України, що були відібрані у результаті відкритого конкурсу.

Хореографами цьогорічної резиденції є Антон Овчинніков і Антон Сафонов і танцівниця і хореограф з Кореї, учасниця трупи Піни Бауш, Da Soul Chung. Так, на цей раз українці зможуть побачити зразу дві вистави – від Da Soul і двох Антонів (у кожній виставі будуть приймати участь по 10 танцівників.)

Отже 26 і 27 січня о 19:00 в місті Києві відбудуться допрем’єрні покази даних вистав. Відбуватися все це буде у театрі ім. Леся Курбаса. Діє система бронювання квитків за цим посиланням. Вартість – 100 грн. 26 і 27 січня будуть показані обидві вистави, програма на ці дні однакова.

Також для всіх тих, хто не зміг потрапити на зимову резиденцію, або хоче осягнути для себе щосб нове, цікаве і корисне з світової практики сучасного танцю, ZELYONKA-FESTзапрошує на майстер-класи від Da Soul Chung 28 і 29 січня, які відбудуться так само у місті Києві. 28 січня відбудуться майстер-класи для новачків, а 29 січня Da Soul чекатиме у гості вже впевнених і досвідчених танцівників. Довідатися, як зареєструватися на майстер-класи, а також розклад і місце їх проведення  ви можете тут.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до неймовірного танцювального тижня у Києві, а також слідкувати за новими і цікавими анонсами на сторінках нашого журналу!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>