Творчий ярмарок ”Твори свою незалежність” у Львові

Ярмарок

Наближається День Незалежності України, а це означає, що у Львові знову буде відбуватися безліч цікавих атракцій. Я в свою чергу хочу розказати, все-таки, про подію мистецького напрямку, що відбудеться у Львові з 21 серпня по 30 серпня 2015 року – творчий ярмарок ‘’Твори свою незалежність’’.

Це свято буде відбуватися на центральній алеї пр. Свободи у Львові. Зразу ж хочу наголосити, що цей ярмарок буде абсолютно безалкогольним, тому організатори просять також не приносити і не розпивати на території алкогольні напої!

Цей ярмарок обов’язково мають відвідати ті, хто хоче придбати собі цікаву національну сувенірну продукцію, покуштувати смачних смаколиків і взяти участь у різноманітних майстер-класах від обробки дерева і до ковальського мистецтва і виготовити для себе приємні сувеніри самостійно!

Нажаль, точний розклад майстер-класів не відомий, але, думаю, всю цю інформацію можна буде отримати на місці в перший же день!

Отже, приємних вам святкових вихідних і, живіть творчо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>