Тринадцятий міжнародний джазовий фестиваль ”Jazz Bez”

Jazz bez
Як каже одна львівська реклама, зима у Львові починається з джазу. Адже ось вже дванадцять років незмінно на початку грудня відбувається міжнародний джазовий фестиваль ”Jazz Bez’’.

І цей рік не стане виключенням; цьогорічний, тринадцятий  ”Jazz Bez’’ відбудеться з 04 по 15 грудня 2013 року у таких містах, як Київ, Харків, Луцьк, Санок, Люблін, Тернопіль, Перемишль, Глівіце, Мостиська, і, звісно ж, Львів, який є серцем фестивалю.

Серед країн, музиканти з яких візьмуть участь у фестивалі – Польща, Ізраїль, США, Німеччина, Швейцарія, Данія, Грузія, Білорусія, Азербайджан, Вірменія, Італія, Великобританія, і, звісно ж, Україна. Загалом очікується біля півтори сотні музикантів.

Можна сміливо стверджувати, що фестиваль ”Jazz Bez’’ – один з не багатьох фестивалів, що стирає абсолютно всі кордони у джазовій стилістиці. Тому кожен меломан обов’язково знайде щось цікаве для себе.

Отже, у Львові мешканці та гості міста зможуть насолодитися джазом у Львівській філармонії, клубі ‘’Picasso’’ та театрі ім. Марії Заньковецької.

Також у Перемишлі відбудеться унікальна джазова школа для музикантів, участь у якій абсолютно безкоштовна, включаючи проживання і харчування.  В рамках фестивалю на нас також очікують вже традиційні джем – сейшни, майстер-класи і інші мистецькі атракції.

Вартість квитків від 80 грн. до 160 грн., а придбати ви їх можете у галереї Дзиґа і у місцях проведення концертів.

А з  програмою фестивалю ви можете ознайомитись тут.

Відпочивайте з задоволенням і джазуйте на здоров’я!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>