Театр Wind of Change: ”Коли на світ з’являється людина”

Коли у світ з'являється людина
Сьогодні я хочу запросити вас у театр, причому не академічний, а сучасний і прогресивний – театр Wind of Change.

Я вже декілька років чув про них, але вперше побачив лише навесні 2013 року – на фестивалі ‘’Еконяка’’. Але тоді це були лише невеличкі театральні мініатюри на еко тематику. А от у суботу, 21 грудня, на новорічному концерті від ‘’Еконяки’’, театр Wind of Change презентував фрагмент цікавої вистави ‘’Коли на світ з’являється людина’’.

У виставі розповідається про хлопчика Бруно і про його життя, звичайне людське життя, хоча, чи звичайне? З театрального фрагменту я чітко зрозумів, що на нас, глядачів, чекає дуже цікаве видовище під назвою життя. Тому думаю, кожен з вас знайде для себе щось цікаве у ній, а, можливо, і якісь відповіді на життєві питання.

Побачити виставу “Коли у світ з’являється людина” львівські глядачі можуть завдяки українському перекладу Христини Назаркевич. Ну а автор однойменного твору – Мартін Гекманнс. Вистава відбудеться 29 грудня о 19:00 у Львівському Театрі Юного Глядача, що по вул. Гнатюка,11. Квитки – у касах театру, вартість від 20 до 50 грн.

Також хочу зауважити, що це останній показ цієї вистави, тож не проґавте останньої нагоди ‘’ПОЖИТИ’’! Нажаль, я особисто не зможу бути присутнім на даній виставі, тому, сподіваюся почути ваші враження і емоції від вистави у коментарях до статті.

І хоч, нажаль, я не попаду на цю виставу, мене дуже зацікавив даний театр. Тому з нетерпінням буду чекати на їх нові вистави.

Бажаю щирого успіху театру і натхнення на нові театральні постановки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>