Театр іспанського танцю і музики “Дуенде Фламенко” у Львові

Фламенко
На самому початку весни у Львові відбудеться цікава подія для всіх поціновувачів мистецтва Фламенко. 1 і 2 березня київський театр фламенко ‘’Дуенде Фламенко’’ презентує львів’янам свою нову виставу – «Carretera» («Шлях»).

Фламенко в Україні з кожним роком набуває все більше популярності, і Львів є одним з головних центрів розвитку фламенко в Україні завдяки щорічному фестивалю «Fandango de Ucrania». Цього року фестиваль традиційно відбудеться у Львові на початку липня і наше місто знову порине у чарівні і пристрасні ритми фламенко. Щороку на фестиваль з’їжджаються не тільки гості з усієї України, але і майстри фламенко з усього світу.

І от у передчутті чергового свята фламенко театр ‘’Дуенде Фламенко’’ вирішив ‘’підігріти’’ львів’ян і гостей міста своєю новою виставою.

Неповторність цього театру – це постійне поглиблене вивчення культури фламенко і унікальний талант учасників театру. Багато знавців фламенко запевняють, що виступи цього театру нічим не гірші від оригінальних виступів іспанських театрів фламенко.

Отже, місце проведення вистав – Міський палац культури ім. Гната Хоткевича, початок о 18 00. Білети у касі № 1 на пл. Ринок, 14.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>