Танцювальний проект ”Глаза в глаза” у Львові

Два Антони
Нещодавно я писав про майстер-класи Руслана Сантаха, на які ви ще може встигнути зареєструватися. І от вже на порозі ще одна приємна танцювальна подія, про яку я і хочу сьогодні розказати. Наприкінці 2014 року, а саме 6 грудня,  до Львова приїдуть у гості хореографи і танцівники Антон Овчинніков (м. Київ) і Антон Сафонов (м. Херсон).

Вони проведуть у нас в місті два майстер-класи, покажуть свій новий перфоманс ‘’Не вірю. Вірю. Не вірю’’ і поспілкуються з учасниками зустрічі про стан і розвиток сучасного танцю в Україні. Крім того, Антон Овчинніков і Антон Сафонов завітають також до Дніпропетровська (30 листопада), Харкова (29 листопада), Хмельницького (7 грудня) і Херсона (13 грудня).

Отже, 6 грудня з 13 00 до 17 30 (з перервами) запрошуємо всіх львів’ян на майстер-класи (з  14 00 до 16 00) і на перфоманс о 16 30. О 17 00 відбудеться творча бесіда з танцівниками. Все це відбудеться у студії танцю Дивосвіт, що знаходиться на другому поверсі ТЦ Максимум на ринку Південний у Львові. Для тих, хто слабо орієнтується, буде організована загальна зустріч біля ринку Південний.

Тепер про саме головне – ціни. Ми постаралися зробити їх максимально доступними. При реєстрації до 16 листопада вони складуть 120 грн. за один 1,5 годинний клас і  170 грн. за два класи (перфоманс  бонусом – безкоштовно); після 16 листопада – 140 грн. за один класс, і 200 грн.  – за два класи (при оформленні реєстрації на два класи перфоманс також безкоштовно). Окрема ціна за перфоманс – 50 грн. Для іногородніх – знижки!

Для реєстрації  потрібно сплатити реєстраційний внесок – передоплату у сумі 50 грн. Зареєструватися можна або тут, або ж через меню ‘’Контакти’’ сайту, надіславши мені прізвище ім’я, кількість класів і номер телефону. У відповідь ви отримаєте реквізити для передоплати, після внесення якої ви вноситися у список учасників.

Ознайомитися з повною інформацією про захід ви можете тут.

Не проґавте унікальної нагоди. Реєструйтеся швидше, щоб гарантувати собі участь на класах і на перфоменсі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>