Танцювальний проект ”Дім” у Львові

Дім
Ще кілька років тому танцювальна культура у Львові була у жалюгідному стані. Студії танцю можна було порахувати на пальцях однієї руки, а танцювальних вистав і перфомансів взагалі не було. Але ось з розвитком танцювального руху у Львові, ситуація різко змінилася. Цей рік усім танцюючим львів’янам запам’ятається однозначно; ”Кармен” Раду Поклітару і тиждень перфомансу у Львові подарувала нам справжнє свято. І ось на черзі ще одне свято для львів’ян – танцювальний проект ”Дім”.

Автор танцювального перфомансу ” Дім ” – хореограф Бенно Ворхам зі Швеції і його команда : перфомери Інна Асламова, Дмитро Візір, Данило Бєлкін, Марія Кондратьєва, Сергій Головня, Олександра Сошнікова і найголовніші артисти – Діти з дитячих будинків.

Проект ” Дім” стартував в 2012 році в Молдові, а в 2013 році пройшов практично паралельно у Білорусії і Україні. У кожній з країн хореограф і перформери працювали з дітьми з дитячих будинків цієї країни. В Україні команда проекту вибрала дитячий будинок в місті Білгород-Дністровський.

Суть цього проекту у тому, щоб усвідомити, що ж таке ”Дім” через власне тіло в процесі створення театрально-танцювального перфомансу. На протязі місяця хореографи і перформери працювали з дітьми з цього дитячого будинку і в результаті відібрали шістьох дітей, які продовжили роботу над фінальною версією вистави.

Всеукраїнский тур проекту ”Дім” стартував в червні 2013 року, коли вистави були показані в Одесі, Кривому Розі, Донецьку, Києві, Ялті і Дніпропетровську. І ось тур триває і 30 жовтня команда проекту завітає у Львів.

Вистава відбудеться у приміщенні театру імені Лесі Українки, який знаходиться на вул. Городоцкій, 36. Початок вистави – о 19: 00.

Перед візитом у Львів, 29 жовтня проект побачать мешканці Луцька (Палац Культури). 01 листопада тур продовжиться у Тернополі (Палац Культури ”Березіль”), 02 жовтня – Рівне (міський Палац дітей і молоді), 03 жовтня – Житомир (драматичний театр їм. І. Кочерги).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>