Свято шоколаду – 2013


Дорогі львів’яни і гості нашого міста! З радістю хочу анонсувати, що з 14 по 17 лютого 2013 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться чергове, вже шосте, національне свято шоколаду.

Цього року організатори, як завжди готують для нас цікаву і різнобарвну програму.

На святі протягом всіх чотирьох днів працюватиме шоколадна пошта, за допомогою якої ви зможете направити в любий куточок світу приємну листівку з емблемами свята для рідних вам людей.

Для самих маленьких відвідувачів свята очікує шоколадна майстерня, в якій вони зможуть не тільки скоштувати шоколадні смаколики, але і власноруч будуть створювати шоколадні шедеври за допомогою спеціальних майстер-класів для дітей.

Також на вас очікує ексклюзивний показ шоколадних суконь.

Родзинкою свята стане відкриття спеціальної зони найбільшого шоколадного фестивалю у світі – EuroChocolate, який проводиться у місті Перуджі (Італія). Всі гості свята матимуть можливість поласувати ексклюзивними італійськими солодощами.

Так як цього річ свято шоколаду припадає на день Валентина, то на гостей свята також буде очікувати Ярмарок Валентина, де вони зможуть придбати спеціально виготовлені солодощі для своїх коханих.

Ну і ексклюзивно 14 лютого всі закохані пари, що бажають, зможуть обвінчатися на Шоколадному вінчанні. Вінчання буде відбуватися в залі, прикрашеному у шоколадному стилі, а самі закохані перетворяться у казкових шоколадних героїв, за допомогою шоколадних костюмів. Свою обітницю вони також скріплять шоколадом і отримають спеціальне свідоцтво про шоколадний шлюб.

Ну і ще на вас чекає… шоколад, шоколад і ще раз шоколад!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>