Проект ‘’ART SPACE’’ у Львові

Art Space Львів
Львів продовжує радувати нас цікавими мистецькими подіями, чергова з яких відбудеться 12 жовтня у Львові.

У цей день у Італійському дворику з 13 00 до 22 00 відбудеться мистецький проект ‘’ART SPACE’’. Почнеться все з виставки художніх робіт і інсталяцій таких митців, як Галина Отчич, Руслана Шевельова, Володимир Ропецький, Аліса Грейс і інших; триватиме вона аж до вечора.

Продовжать мистецьке свято виступи таких співаків і музикантів, як Павло Ільницький, Роман Мельник, Діана Піпаш, Ярослав Мигаль і Мирослав Сора. Хлопці і дівчата будуть презентувати музику Класичного спрямування. На прихильників клубної культури очікують виступи львівських ді-джеїв: Sasha Lomonosoff, Misha Kamunist, Mihal, Spicke.

Ну а основною подією проекту буде, безперечно, відкриття звукозаписуючого лейблу ‘’Art Space’’, яке планується  на 17 00.

Як зазначають самі організатори, саме молодь найбільше впливає і багато в чому визначає майбутнє нашого міста. Такі проекти, як ‘’ART SPACE’’ дають можливість заявити про себе молодим митцям і сприяють культурному розвитку міста, а отже – глибшій європейській і світовій інтеграції.

Світовий досвід показує, що все більше людей відчувають потребу у розвитку мистецтва і культури, тому саме підтримання цих процесів є одним з найважливіших аспектів розвитку нації.

Важко не погодитись з організаторами, і вдвічі приємно, що все більше людей, об’єднань, організацій вкладають гроші у розвиток мистецтва і культури і підтримають молодих митців.

Отже, запрошую всіх львів’ян і гостей міста, що не байдужі до мистецтва, стати частиною проекту ‘’ART SPACE’’.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>