Повнометражний фільм про українську вишиванку

Вишиванка

Cьогодні хочу розповісти про дуже цікавий проект, що стартував на початку цієї осені.

Вишиванка – національний український одяг, який став одним з символів єднання української нації; особливо – за останні декілька років. Але чи замислювались ви колись, а що, впринципі, ми знаємо про вишиванку?

Не дивлячись на величезну кількість літератури і відео на цю тематику, систематизованого матеріалу про вишиванку фактично не існує.

І саме цей прикрий недолік і вирішив виправити режисер Олександр Трачук. 31 серпня у Чернівцях офіційно анонсували початок зйомок фільму про українську вишиванку, там же зйомки і стартували.

Наступним етапом дослідження вишиванки стане Тернопільська і Львівська область. Ну і, звісно, автори фільму обіцяють проїхатися по всіх куточках нашої України, щоб можна ширше розкрити сутність і роль в історії України нашої вишиванки.

Також автори підкреслюють, що всі охочі можуть долучитися до зйомок фільму і розповісти свою унікальну історію, пов’язану з вишиванкою. Шукайте знімальну групу на вулицях вашого міста!

Вся знімальна група фільму обіцяє докласти максимум зусиль, щоб цей проект став справжнім польовим дослідженням української вишиванки і дуже хочуть, щоб фільм поширився і далеко за межі України!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>