Перший український повнометражний мультфільм ”Бабай”

Бабай
Нещодавно дізнався надзвичайно радісну новину – цього року світ побачить перший український повнометражний анімаційний фільм – ‘’Бабай’’.

Правда, на згадку мені зразу прийшов український Карлсон, але там мультфільм здається тривав менше години, тому, напевно, його до повнометражних не віднесли. Менше з тим.

Знімали Бабая довгих п’ять років на легендарній українській студії ‘’Укранімафільм’’, яка свого часу подарувала нам таки шедеври, як серія мультфільмів про Козаків, Капітана Врунгеля, Острів Скарбів тощо. Автор сценарію анімаційного фільму – Вадим Шинкарьов.

Основний сюжет мультфільму – боротьба за Яйце Бажань, що раз в триста років висиджує птиця Алконост.  Воно здатне здійснити найпотаємніше бажання власника. В боротьбу вступає вся відома нам нечисть – Вій, Чорт, Відьма і Змій Горинич. Але крім них заволодіти цим яйцем мріє і могутній Бабай…

Голосами казкових героїв у мультфільмі є – Ірма Вітовська, Остап Ступка, Володимр Моїсеєнко і Володимир Данилець, Мирослав Кувалдін тощо.

В український прокат мультфільм виходить 18 грудня 2014 року, прямо напередодні свята Миколая. Але вже завтра, на Хелловін в Києві о 16 30 в кінотеатрі Україна відбудеться його презентація за участю авторів і акторів.

А ви готові до шалених перегонів за Яйцем Бажань?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>