Перший міжнародний фестиваль ”Чілдрен Кінофест”

Чілдрен кінофест

У наші нелегкі часи дуже радісно, коли у людей знаходиться бажання, можливості і наснага розвивати мистецтво кіно. І вдвічі приємніше, коли люди вкладають себе у розвиток кіно…для дітей!

Цього року в Україні вперше, з 28 травня по 01 червня 2014 року, пройде міжнародний дитячий фестиваль ‘’Чілдрен Кінофест’’. Фестиваль буде проходити одночасно в семи українських містах – Донецьк, Львів, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ , Одеса і Київ.  Організатор фестивалю – компанія Aртхаус Трафік. Послом першого фестивалю ‘’Чілдрен Кінофест’’ є співачка Джамала.

Звісно центром фестивалю стане столиця, де пройде найбільше подій фестивалю. В усіх містах учасників чекають конкурсний кінопоказ 7 фільмів – учасників конкурсної програми (серед яких і наш Трубач), ретроспектива фільмів за участю великого Чарлі Чапліна (на честь 125 річчя від дня народження і сторіччя від дня виходу першого фільму за участю бродяги Чарлі); також  на дітей чекають цікаві ігрові майстер-класи на тематику кінематографу.

Всі заходи і кінопокази фестивалю у Львові пройдуть у кінотеатрі ‘’Планета кіно Imax’’.

Дізнатися всі подробиці на фестиваль, а також ознайомитись з його програмою,  ви можете на офіційному сайті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>