Ніч у Львові, листопад 2013 року

Ніч у Львові 2013Наступила осінь, потроху наближаємося до зими. Але фестивальне життя у Львові ‘’не замерзає’’. Чергова частина фестивальної саги ‘’Ніч у Львові’’ відбудеться вже через два тижні.

Осіння частина фестивалю цього року відбудеться з 15 по 17 листопада 2013 року. Протягом цього уікенду львівські музеї, торгові центри, культурні центри, будинки-пам’ятки архітектури тощо вночі гостинно відкриють свої двері для львів’ян і гостей міста.

Що ж цікавого чекає на нас цього разу? Більшість атракцій залишеться незмінною – це нічні екскурсії музеями, екскурсійні подорожі на чудо-потязі, атмосферні концерти у львівських храмах, театральні вистави та перфоменси.

Серед новинок – екскурсії Львівською оперою та до кабінету мера (нажаль, набір вже завершено), кава тури від Львівської копальні кави, зустрічі з львовознавцем Ільком Лемком.

Протягом усього уікенду громадський транспорт Львова буде курсувати до пізньої ночі.

Зареєструватися на безкоштовні атракції (на деякі реєстрація ще відкрита), купити квитки на самі цікаві події, ну і ознайомитись з повною програмою фестивалю ви можете тут.

Чарівного вам настрою і приємної подорожі нічним Львовом!

P.S. Про що не можу промовчати, так це про дивну систему реєстрації на деякі безкоштовні події фестивалю. В перший же день пробую зареєструватися на екскурсію оперою. Пише, що реєстрація триває, але місць немає. На наступний день позначка на сайті – ‘’Реєстрація завершена’’.

Також зацікавив мене вечір моди у музеї ‘’Арсенал’’. Та ж сама ситуація – реєстрація триває, вільних місць немає. На другий день вільні місця вже з’явилися і я без проблем зареєструвався. Чудасія та і тільки. Сподіваюсь, організатори на майбутнє автоматизують процес реєстрації і зроблять його прозорішим.

Ніч у Львові, листопад 2013 року: 3 коментаря

  1. Цікаво, але мене щось туди не тягне :) Я після ”Арсеналу” збираюся на концерт хору «Soli Deo». В суботу можливо попаду на концерт академічного інструментального ансамблю «Високий замок» та духового квартету «Fagotissimo» в філармонію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>