Ніч театру у Львові

Наприкінці тижня у Львові відбудеться чергове театральне свято. А саме, в ніч з п’ятниці 31 травня на суботу 01 червня в Музеї ідей, що на вул. Воловій, 18а, відбудеться другий фестиваль аматорських театрів “Ніч театру”.

 

Більшість вистав будуть відбуватися на літній площадці біля Музею, там виступлять театри ‘’Improv group’’, ‘’Різні люди’’, ‘’Wind of Change’’, театр тіней ‘’Див’’. Всередині музею виступить театр “Без кордонів”.  Також на літній сцені відбудуться відео покази закордонних театрів з відповідними поясненнями і роз’ясненнями від вітчизняних театральних експертів. Початок дійства о 19 00, завершення фестивалю планується біля 01 00 01 червня.

 

Крім Музею Ідей, який виступає організатором фестивалю, вистави аматорських театрів відбудуться також у приміщенні факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, там виступлять такі театри, як ‘’Ми”, ‘’Намір’’, ‘’Alter’’.

 

Я вважаю, що цей фестиваль справді вартий уваги, і закликаю львів’ян і гостей міста не проґавити цю знакову подію для нашого міста Львова.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>