Мистецький уікенд у Львові – 5-7 червня 2015 року

Urban Exploration Art Center

Cьогодні я вам хочу анонсувати дві дуже цікаві мистецькі події у Львові, які відбудуться у перший уікенд червня.

Почнемо ми з фестивалю ‘’Urban Exploration Lviv Fest’’, що вже вдруге відбудеться у Львові. Цього року у рамках фестивалю відбудеться відкриття ‘’Urban Exploration Art Center’’, де організатори обіцяють щотижня цікаві мистецькі атракції, воркшопи і виставки. Будемо сподіватися, що Львівська Фабрика Повидла нарешті не буде пустувати і знайшла своє призначення.

Сам фестиваль, як ви зрозуміли, відбудеться у Львівській Фабриці Повидла (вул. Б. Хмельницького 124) 5 – 6 червня (початок у п’ятницю з 17 00, у суботу – з 13 00). Під час фестивалю на вас очікують мистецькі лекції, виставки і експозиції, надзвичайна вечірка у підвалі від львівської формації ‘’Paradek’’, концерт гурту К402 і презентація ‘’Lviv Media-Arts Festival’’.

От саме Lviv Media-Arts Festival– це другий фестиваль, про який я хочу вам розказати.

Lviv Media-Arts Festival

Як ви зрозуміли, дані фестивалі тісно співпрацюють, і хоча Lviv Media-Arts Festival пройде з 6 по 7 червня, саме 5 червня у Львівській Фабриці Повидла (початок о 20 00) відбудеться презентація фестивалю, на якій організатори розкажуть, що очікувати від цього дійства.

Мета фестивалю, як зазначають самі організатори – інтегрувати медіамистецтво у звичні для всіх простори. Початок фестивалю 6 червня о 14 00 у Львівській Медіатеці, що на вул. Мулярській. А, взагалі, на відміну від ‘’Urban Exploration Lviv Fest’’ фестиваль відбудеться аж у п’ятьох локаціях міста. І щоб не загубитися у вирі подій, ось за цим посиланням ви можете знайти анонс самих цікавих подій фестивалю і перелік його локацій.

Проведіть продуктивно і цікаво свої вихідні, до зустрічі на фестивалях!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>