Мистецькі курси для дітей у Львові

Малим про великих

Нещодавно випадково натрапив на дуже цікавий проект, який вже дуже скоро відбудеться у Львові.

Зараз у світі, в т.ч. і в Україні використовуються ряд специфічних і, на мою думку, надзвичайно дієвих підходів до мистецької освіти у дітей. Або, говорячи простими словами,  спеціалісти розгадали певні секрети у тому, як привити у дітей любов до мистецтва.

Зокрема у Львові своїми знаннями і досвідом з дітьми поділиться молода худодниця Тетяна Боричок. Її курс лекцій та практичних занять називається ‘’Малим про Великих’’.

На цих заняттях ваші діти зможуть дізнатися про розвиток мистецтва у 20 столітті, довідатися про самих яскравих його представників і їх роботи, а також, найцікавіше – освоять техніки малювання великих митців!

Головна мета таких занять – розкрити для дітей красу нашого надзвичайного світу!

Набір у групу триває до 08 вересня 2015 року. Перше заняття відбудеться 09 вересня. Майстриня зазначає, що даний курс розрахований на дітей віком від 10 років.

Отже, поспішіть записатися і довідатися всі подробиці за тел. 093 725 34 79 і по електронній пошті borichoktania@gmail.com.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>