Майстер-класи з сучасного танцю від ”Лаборатории театрра” у Львові

Лаборатория театрра

Хоч різдвяні свята і продовжуються, але станом на сьогодні вже почалися повноцінні робочі будні. Потрохи повертається до тями і танцювальне життя у Львові. І от сьогодні я хочу анонсувати для всіх, кому не байдужий сучасний танець, нові майстер-класи по контемпорарі у Львові.

На цей раз до нас у гості приїдуть харківські колеги ‘’Лаборатория театрра’’. Дана студія називається так тому, що значна частина їх діяльності зосереджена на дослідженні танцювально-театрального мистецтва. Як результат, у їх доробку вже є такі вистави, як ‘’Желтым’’, ‘’Как в коже твоей’’, ‘’Вещь’’ тощо. Паралельно учасники ‘’Лаборатории театрра’’ ведуть танцювальні групи з сучасного танцю у Харкові.

І ось частина цього танцювального колективу, а саме Юлія Даніленко і Олександр Стеценко вирішили поділитися своїми знаннями і досвідом з львів’янами.

Отже, 21 лютого 2015 року у місті Львові відбудуться два майстер-класи: контемпорарі (техніка) і партнерінг. Організатори класів – танцювальна спільнота ‘’Dance Family’’ і ”Лаборатория театрра”.

Класи пройдуть за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 129, студія сучасного танцю ‘’M@Dance’’.

Розклад класів: 15:30 – 17:00 – контемпорарі (техніка);

                                 17:05 – 18:35 – партнерінг.

Ціна за один клас від 80 до 100 грн., два класи – від 140 до 160 грн.

Повні умови участі і реєстрація – тут, або ж пишіть мені через меню ‘’Контакти’’ сайту.

Чекаємо на всіх, кому цікавий розвиток  у сучасному танці!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>