Майстер-класи В’ячеслава Бучка у Львові

В'ячеслав Бучок
Продовжуємо тему контемпорарі у Львові. Нещодавно Оля Петрик, керівник студії ”Dance Platform”, запрошувала з класами у Львів Петра Наку, де усі істинні поціновувачі контемпорарі могли дізнатися багато нового і цікавого про цей танцювальний стиль. На жаль, подій такого рівня у Львові надзвичайно мало, тому я разом з танцювальною студією ”Sirius” вирішили організувати ще одне свято для любителів контемпорарі у Львові. 1 червня 2013 року у Львів приїжджає мій хороший друг з Києва – В’ячеслав Бучок.

Класи відбудуться в центрі сучасної хореографії ”Sirius” у Львові(вул. Монастирского, 1) і пройдуть з 17 00 до 20 00. Перший клас – робота в партері, в цьому напрямі В’ячеслав особливо сильний і може дати багато цікавої інформації. Другий клас – лабораторія контемпорарі – імпровізація, цьому аспекту контемпорарі у Львівський студіях танцю майже не приділяють уваги, адже без цього не може розвиватися жоден нормальний танцюрист, який жадає успіху.

Гарантую, що усі, хто потрапить на класи, винесуть для себе масу корисної інформації для подальшого розвитку. Не втратьте таку можливість!

Усі подробиці, а також реєстрація тут, або по тел. 0637321879.

Чекаємо усіх поціновувачів справжнього contemporary dance!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>