Майстер-класи Руслана Сантаха у Львові

Руслан Баранов

Сьогодні я хочу анонсувати цікаву і непересічну танцювальну подію для міста Львова – до нас завітає гуру контактної імпровізації в Україні – Руслан Сантах.

Два дні підряд Руслан буде радувати нас і ділитися актуальною і цікавою інформацією, як по контактній імпровізації, так і у стилі сontemporary dance.

Дати і час проведення класів:

-       24 жовтня з 19 30 до 21 00  контактна імпровізація, вул. Стефаника 16 а (вхід через залізні ворота по сходах наверх);

-       25 жовтня з 15 00 до 16 30 сontemporary dance; з 16 30 до 18 00 – контактна імпровізація. Місце класів уточнюється (коли стане відомо – буде розміщене у коментарях до поста).

Вартість одного класу – 50 грн, двох – 80 грн, трьох – 100 грн. Погодьтеся, ціна смішна ;)

Зареєструватися можна тут. Або ж, якщо вас немає у цій соц. мережі, просто залиште через меню сайту ‘’Контакти’’ дані про себе – прізвище, ім’я, кількість класів і номер телефону.

Не прогавте таку унікальну нагоду підняти свій танцювальний рівень, а заодно і підняти танцювальний рівень нашого міста Лева!

Майстер-класи Руслана Сантаха у Львові: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>