Клуб настільних ігор ”Фішка” у Львові

Activity

Чи давно ви грали у настільні ігри? В сучасний час інтернету, комп’ютерних ігор і соціальних мереж, вони вже давно відійшли у нашому житті на задній план.

І якщо ще дорослих інколи можна зустріти хоча б за комп’ютером, що грають з віртуальним суперником у шахи і шашки, то нашу молодь зараз цікавлять зовсім інші розваги.

Але ж саме настільні ігри нам дозволяють не тільки відпочити, але і набратися нових позитивних емоцій і тримати в тонусі наш розум. Саме з метою організації позитивного відпочинку я вирішив започаткувати у Львові Клуб настільних ігор ‘’Фішка’’.

Відкриття клубу відбудеться у неділю 07 вересня 2014 року о 14 00 в Етно-ембіент просторі ‘’Макоча’’, що по вул. Дрогобича,8. На всіх відвідувачів очікує презентація ігор ‘’Не гарячкуй’’, ‘’Реверсі’’ і  ‘’Activity’’, вишукане чаювання від ‘’Макочі’’ і, звісно ж, запекла боротьба на полях настільних ігор (також можна буде пограти у шахи). Вхід, у тому числі і чаювання – абсолютно безкоштовні. Якщо ви не знаєте, де знаходиться дана вулиця, всіх охочих я буду чекати 07 вересня о 13 45 біля пам’ятнику Тараса Шевченка.

Подальші зустрічі у клубі ‘’Фішка’’ плануються кожні два тижні у неділю з 14 00 до 16 00, незмінно – у ‘’Макочі’’. Але у розкладі можливі зміни, про які буду повідомляти у коментарях до цієї статті.

Також слідкувати за розкладом наступних зустрічей клубу і отримати повну інформацію про його діяльність ви можете тут.

Забігаючи наперед, скажу, що у найближчих планах розвитку клубу – нові настільні ігри і проведення чемпіонатів з цінними призами.

Запрошуємо приєднатися до клубу приємного і позитивного відпочинку!

P.S. Користуючись нагодою, хотів би подякувати Дмитру Данілову за сприяння і допомогу у відкритті і подальшій діяльності клубу!

Клуб настільних ігор ”Фішка” у Львові: 2 коментаря

  1. Крім зустрічей у неділю, будуть відбуватися також зустрічі кожної другої суботи з 16 00 до 18 00 у форматі турнірів по конкретним іграм – з цікавими призами!

  2. Нажаль, етно-ембіент простір ”Макоча” тимчасово припинив роботу, тому і клуб наразі без місця дислокації. Слідкуйте за оновленнями, ми вже в пошуках нового місця для приємного і комфортного відпочинку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>