Ірена Тавпаш у Львові

Ірена Тавпаш
Я вже неодноразово наголошував, що у Львові дуже мало проводяться якісних майстер-класів по contemporary dance. Але є одна вже добра традиція, що раз в півроку до Львова приїжджає Ірена Тавпаш показати свої нові фантастичні хореографії ну і повчити нас мистецтву контемпорарі.

Я думаю, немає особливого змісту для знавців контемпорарі представляти Ірену Тавпаш. Краще я розповім про специфіку її класів.

Отже, передусім, потрібно зазначити, що її класи однозначно не для танцювальних ‘’чайників’’, так як носять хореографічний характер. Але якщо ви вже маєте певні початкові знання з контемпорарі, то раджу  вам обов’язково їх відвідати.

Хореографії Ірени завжди дуже добре сприймаються, тому що вони завжди йдуть з її серця і від душі, на відміну від 95 % викладачів інших хореографічних студій, які часто ставлять хореографію просто з набору рухів.

Отже класи Ірени відбудуться 16 червня з 15 00 до 19 00 у приміщенні школи Jazzy School, що знаходиться на вул. Шота Руставелі. Як обіцяється, буде хореографія як для початкових так і профі рівнів підготовки

Інформація про ціни і реєстрацію розміщена тут.

До зустрічі на майстер-класах!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>