Художниця Русудан Петвіашвілі

Земля і небо
Сьогодні я хочу розказати вам про Русудан Петвіашвілі – унікальну художницю, майстриню розпису по шовку.

Всі роботи Русудан  виконані одним дотиком, без відриву від аркуша, у цьому і полягає унікальність її робіт.

Її  роботи вважав геніальними Пабло Пікассо, ними захоплювалися Джордж Буш і Маргарет Тетчер. Русудан Петвіашвілі є улюбленою художницею Михайла Саакашвілі, її картини прикрашають президентський палац Грузії. Кембріджський Біографічний Центр у своїй книзі “2000 видатних людей ХХ століття” також згадує про Русудан і її творчість.
Дорога на небо
ЇЇ талант проявився ще з самого дитинства. Вчив її рідний батько, а перші її роботи демонструвалися на стінах рідної квартири. Вперше виставка Русудан відбулася в Тбілісі, коли їй виповнилося тільки 6 років. А 1982 році у Франції  відбулася наукова конференція, присвячена творчості Петвіашвілі. Ще під час навчання в Тбілісі, у державній художній академії, вона створила роботи, які були використані у книзі “Витязь у тигровій шкурі” Шота Руставелі. Після цього її малюнками було проілюстровано ще безліч видань: “Грузинські народні казки”, рукописна Біблія і інші.

Проживає і працює вона у Тбілісі, однак також, періодично, навідується до своєї майстерні у Парижі.

Виставки Петвіашвілі з успіхом пройшли в таких містах як Париж, Відень, Будапешт, Мадрид, Лондон, Москва, Тбілісі. І ось, нарешті, цього року зможуть насолодитися її живописом і Українці.

Виставка відбудеться з 20 червня по 03 липня 2013 року в Київському національному музеї російського мистецтва.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>