”Фотограф року – 2013”

Фотограф року - 2013
17 вересня стартував прийом робіт на другий Всеукраїнський конкурс ‘’Фотограф року 2013’’. Основна ідея конкурсу – відкриття нових імен у фотомистецтві, як серед любителів, так і професіоналів, і розвиток фотографії в Україні.

Вперше цей конкурс відбувся у 2012 році, що зразу став культурним проривом для українських фото митців, на конкурс було прийнято більше 20 000 робіт. Цього року, як і у минулому, анонсують організатори, з метою підвищення професійного рівня українських фотографів, відбудуться безліч майстер-класів для учасників конкурсу.

Організатором конкурсу вже другий рік виступає спеціалізований інтернет-ресурс Foto.ua. Олександр Ляпін, головний редактор ресурсу, з надією дивиться у майбутнє і сподівається, що цей рік подарує нам безліч нових майстрів фотографії і Україна зробить черговий великий крок вперед у цій сфері.

Призовий фонд конкурсу становить більше 50 000 грн. Власника гран-прі ‘’Кращий фотограф року’’ і інших переможців визначить міжнародне журі у складі: французького фотографа, члена агенства ‘’ Magnum’’ Георгія Пінхасова, головного редактора європейського журналу про фотомистецтво – ‘’ EYEMAZING’’ С’юзан Задех, українського фотографа, куратора багато численних виставок Юрія Косіна, арт-директора міжнародного фестивалю фотографії‘’ ART CAMP’’ Ілони Пулкстене, а також відомого галериста, засновника арт-центру ‘’Я Галерея’’ Павла Гудимова.

Додатково буде визначено переможця у номінації ‘’Приз глядацьких симпатій’’, що буде визначений шляхом голосування відвідувачів сайту.

Прийом робіт буде проводитись до 15 січня 2014 року. Детальні умови участі і інші подробиці конкурсу читайте тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>