”Фото сушка – 2013” у Львові

Фото-сушка
Не секрет,  що у Львові останнім часом дуже сильно розвивається фотомистецтво. Цьому не аби як сприяє відома фото школа ‘’Сhik!’’.  З кожним днем збільшуються пропозиції на ринку фото послуг міста Львова.

Але як і з чого почати новачку, як прорекламувати себе? Як бувалому фотографу не втрачати пильність у цьому прекрасному, але не простому мистецтві? На ці, а також на багато інших питань ось вже чотири роки дає відповідь Львівська ‘’фото сушка’’.

Фото сушка проходить у форматі виставки фото, які розміщаються на підвішених мотузках. Кожен бажаючий може забрати любу фотографію, яка йому сподобалась, натомість має залишити на мотузці якусь свою фото згадку.

П’ята львівська фото сушка відбудеться вже у ці вихідні, 17-18 серпня у парку Костюшка, що біля університету. Час проведення – з 11 00 до 17 00.

Як зазначають організатори, ця виставка унікальна тим, що кожен відвідувач може стати її учасником, незалежно від того, аматор він чи професіонал. Також протягом виставки буде проходити форум, на якому всі бажаючі можуть знайти фотографа, модель для своїх цілей, приємно поспілкуватися як на фото тематику, так і загалом – знайти нових друзів.

Для обміну фото організатори рекомендують залишати свої координати чи послання майбутньому володарю фото.

Вхід та участь – абсолютно безкоштовні.

І на останок ще один важливий нюанс, організатори наполегливо просять не вивішувати на мотузках фото 21+, так як виставці будуть присутні діти. В разі потреби чи зацікавленості  ви можете здійснити цей обмін приватно – з рук в руки.

”Фото сушка – 2013” у Львові: Один коментарій

  1. Відвідав сьогодні, дуже слабенько, надзвичайно мало фото. Видно, що так звані ”профі” цей фестиваль проігнорували. Організаторам респект за ідею, але над організацією ще працювати і працювати!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>