”Форум видавців – 2013” у Львові

Форум видавців
Ось і проминуло прекрасне і фантастичне літо, настала не менш прекрасна для багатьох осінь. А разом з нею, вже традиційно, у Львові відбудеться знаковий не тільки для Львова, але й для всієї України форум видавців.

‘’Форум видавців – 2013’’ відбудеться з 10 по 15 вересня 2013 року, і, вже традиційно, основною локацією фестивалю стане Львівський палац мистецтв. Водночас, з кожним роком фестиваль розширюється, і цього року кількість локацій фестивалю максимально велика – книгарні, кав’ярні, навчальні заклади, бібліотеки тощо; багато заходів відбудеться на львівських вуличках просто неба. Весь Львів буде дихати книжковим святом.

Що ж конкретно чекає нас на цьогорічному форумі? Передусім, в рамках форуму відбудуться такі проекти – четвертий бібліотечний форум м Львова, благодійна акція ‘’Третій вік: задоволення від читання’’, Фокусна тема ‘’Жінка у світі, що змінюється’’, Молода Республіка Поетів, Поетичний потяг, Видавничий Бізнес-форум тощо.

Максимально різноманітною також буде кількість атракцій цьогорічного форуму. Більшість з них будуть стосуватись книжного мистецтва напряму – творчі зустрічі, презентації книг, дискусії. Також в рамках форуму відбудеться безліч цікавих концертів, перфомансів і мистецьких презентацій. Я впевнений, що кожен знайде для себе щось цікаве.

Не обминуть організатори форуму увагою і дітей. Для них, крім презентацій і читання дитячих книжок, відбудеться безліч майстер-класів, зокрема, по створенню родинного дерева; також відбудеться дитяче свято професій, де діти зможуть спробувати себе у ролі лікарів, пекарів, автогонщиків тощо.

Повну погодинну програму фестивалю ви можете знайти тут.

Бажаю всім приємного і корисного проведення часу на форумі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>