Флюгери Львова 2014

Флюгери Львова
На днях оперативно було прийнято рішення, що одна з візитівок нашого міста – фестиваль ‘’Флюгери Львова’’ все-таки відбудеться цього року.

Отже, дванадцятий міжнародний етно-джазовий фестиваль ‘’Флюгери Львова’’ відбудеться з 01 по 04 травня 2014 року незмінно у внутрішньому дворику Ратуші.

Щодо програми, то цього разу на нас чекають в основному виступи гуртів і виконавців з України і Польші. Також, з особливостей цього фестивалю – виступи Біг-бендів Державної служби України з надзвичайних ситуацій (виступ очікуйте 03 травня) та Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Сагайдачного (їх виступ відбудеться 02 травня). Ну а на прокиданні 04 травня о 10 00 нас з вами чекає легенди української готики – Кому Вниз з своєю новою програмою на вірші Т.Г. Шевченка – ‘’4’’. Ведучим прокидання з Кому Вниз буде Юрій Іздрик.

Крім вище згаданих артистів, 01 травня на вас очікує виступ українських гуртів ГИЧ Оркестр, Калєкція і Medicusjazz-rockband, а також виступ україно-ізраїльсько-азербайджанської  компанії музикантів Marinita & Amir Perelman.

02 травня 2014 року для вас виступить співачка з Криму – Elvira Sarykhalil, польські гурти Miąższ і Slovian’sky .

Самий інтернаціональний гурт Lemonchiki Проджект (Канада, Франція,Україна, Румунія, Мексика, Росія) виступить для вас 03 травня. Крім них чекайте на виступи гуртів з Польші Taraka і Bielas i Marynarze і українського гурту Вертеп.

Ну і в завершальний день фестивалю чекайте виступ ніжних і чуттєвих Vivienne Mort, гуртів ПерекотиПоле з України, вже відомого львів’янам польського гурту DagaDanaі легенд  фестивалю ShockolaD, що вже давно є символом фестивалю і виступають на його завершенні.

Щодо початку концертів – 03 травня виступи розпочнуться з 17 00, всі інші вечірні концерти розпочнуться о 18 00. Вартість квитків у попередньому продажі (а він вже відкритий у ‘’Дзизі’’) – 30 грн. на один день. Прокидання з Кому Вниз – 50 грн.  Абонемент на 4 дні (включаючи прокидання) – 150 грн.

А от в день концерту квитки купляти буде вже дуже дорого. Тому швиденько за квитками у Дзигу.

Всім хорошого настрою і добре пофестивалити!

Флюгери Львова 2014: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>