Фільм ”Шалений Будапешт” в Україні

Шалений Будапешт
Більшість з нас полюбляє французькі комедії, чи не так? А як нарахунок французької комедії, заснованої на реальних фактах? Саме зараз у кінотеатрах України стартував прокат фільму ‘’Шалений Будапешт’’!

Якщо згадати коротко про сюжет – то це історія двох підприємців Вінсента та Арно, які вирішили використати свої знання з бізнес-школи не для нудних високооплачуваних робіт, а для забезпечення нових і унікальних передвесільних вечірок для шалених хлопців. І вибрали вони для цього місто Будапешт.

В ‘’меню’’ поїздки пропонуються такі пункти, як стрільба з автомату, поїздка на танку, імітація вбивства та викрадення тощо. :)

Робота над фільмом тривала більше трьох років, а реальні події якраз і полягають в реальності персонажів, які створили дане агентство і яких відшукав автор сценарію Симон Мутайру для початку роботи над фільмом.

Фільм тільки перший тиждень в прокаті, так що всі бажаючі спробувати французького шаленства, точно встигнуть це зробити. До зустрічі в кіно і всім приємного перегляду!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>