Фестиваль ”Wiz-Art 2014”

Wiz-Art 2014

Минулоріч, коли я пройшов акредитацію на міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ‘’Wiz-Art – 2013’’ я ще достаменно не розумів, що саме мене очікує. Тоді 6 днів фестивалю пролетіло надзвичайно швидко, але ейфорічні спогади про нього живуть в мені і досі.

Але, вже липень 2014 року, і вже незабаром стартує новий Wiz-Art– 2014, який подарує нові враження, емоції і спогади. Але про спогади ще говорити зарано, тому поговоримо про сам фестиваль.

Цього року він відбудеться з 24 по 27 липня 2014 року незмінно у кінозалі Львівського Палацу Мистецтв. Хоча, звісно, крім перегляду фільмів, на нас очікує ще безліч зустрічей і майстер-класів; дуже ймовірно що для них будуть використані ще одна, або, можливо, навіть декілька локацій (минулоріч для цього ідеально підійшло анти кафе Сomunna). Але програми фестивалю ще немає, очікуємо на днях на офіційному сайті.

Єдине, що відомо достеменно, це журі цьогорічного фестивалю. А це Гюнхільд Енгер з Норвегії – минулорічна переможниця у категорії ‘’Кращий сценарій’’ за фільм ‘’Недоношений’’, українська режисер Катерина Горностай і Шимон Стемплевські з Польші – директор фестивалю короткометражного кіно ShortWavesFestival.

Отже, зустрінемося на фестивалі!

Ну а всі ті, хто по якісь причині не буде присутнім на фестивалі, зможуть бути в курсі більшості подій фестивалю завдяки нашому журналу. Слідкуйте за публікаціями.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>