Фестиваль ”Wiz-Art 2013”

Wiz-Art 2013
Зовсім скоро у Львові відбудеться шостий міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Цього року цей вже в усіх аспектах знаковий для Львова фестиваль відбудеться з 23 по 28 липня 2013 року.

Також цього річ фестиваль розширить свої горизонти. По-перше, крім, традиційно, Палацу Мистецтв, глядачі зможуть переглянути підбірки короткометражних фільмів також на Левандівці, Збоїщах,  у Львівській Філармонії та дворику Ратуші.  По-друге, крім насиченої конкурсної і поза конкурсної програми фестивалю, на вас чекає цікава музична програма: серед гостей фестивалю гурти ZAPASKA і SUB ROSA, також відбудеться вечірка електронної музики DOUBLE VISION PARTY.

Журі фестивалю: директор Лондонського фестивалю короткометражних фільмів Філіп Ілсон,   швейцарський режисер Марія Зіґріст  та український режисер та сценарист Дмитро Сухолиткий – Бобчук.

Також слід наголосити, що крім платних кіно показів, відбудеться і безліч безкоштовних вечорів короткометражного кіно, так що абсолютно всі львів’яни і гості міста зможуть доторкнутися до вічного мистецтва кіно.

Особисто я для себе відзначив проект ‘’Великі короткі метри’’, який точно планую відвідати.  У Дворику Ратуші безкоштовно будуть демонструватися короткометражні фільми великих українських режисерів ХХ століття.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>