Фестиваль сучасного танцювального театру Zelyonka-fest 1.4

ZELYONKA-FEST
Сьогодні хочу розказати вам про подію, яка неодмінно має зацікавити танцівників, хореографів і педагогів сучасного танцю в Україні. З 25 по 28 квітня 2014 року у місті Києві відбудеться четвертий міжнародний фестиваль Zelyonka-fest 1.4.

Zelyonka-fest – фестиваль сучасного танцювального театру, організований керівником театру Black O!RangeАнтоном Овчинніковим, який цьогоріч буде проходити під девізом ‘’Нас об’єднає танець!’’.

Серед учасників і гостей фестивалю будуть танцівники і колективи з Білорусії, Росії, і, звісно ж, України – Сімферополя, Луганська, Львова, Луцька, Одеси, Києва і інших міст нашої України.

Спеціальними гостями фестивалю будуть такі європейські театри, як  Candoco dance company (Великобританія) і Dada von Bzdulow (Польша).

У програмі фестивалю:

-       вистави contemporary dance;

-       контемпорарі-лабораторія ‘’Перфоманс за 5 днів’’ – стартує 21 квітня. Проводити її буде ізраїльський хореограф Ельдад Бен Сассон, що разом з учасниками цього проекту виступлять  на відкритті фестивалю з підготовленим перфомансом;

-       конкурс хореографів;

-       майстер-класи від учасників і членів журі фестивалю;

-       шоу кейс українського сучасного танцю.

Докладнішу інформацію ви можете дізнатися на сайті фестивалю.

Ну а після фестивалю – 29 квітня 2014 року, хореограф і художній керівник Totem Dance Group Крістіна Шишкарьова запрошує всіх, кому не байдужа доля і майбутнє українського сучасного танцю, на конференцію ‘’Сучасний танець’’ в Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>