Фестиваль ”RE$PUBLICA – 2013”

Respublica - 2013
З кожним роком фестивалів в Україні стає все більше і більше. Звісно, що далеко не всі з них якісні, але поряд з ‘’мильними бульбашками’’ з’являються  і нові, цікаві проекти.

Фестиваль ‘’RE$PUBLICA’’ – один з наймолодших фестивалів в Україні, вперше він відбувся на теренах замку в Кам’янець-Подільському у позаминулому, 2011 році. І ось цього річ, організатори анонсували вже третій за рахунком фестиваль ’RE$PUBLICА – 2013’’, який відбудеться з 13 по 15 вересня 2013 року, місце дислокації залишається незмінним.

Хто ще не знайомий з концепцією цього фестивалю, нагадую, що основна ідея, яку пропагує фестиваль – це посилення культурного впливу на урбаністичну атмосферу українських міст: проведення екологічних акцій, позитивний вуличний стріт-арт, культурний відпочинок і т.д.

Найпопулярнішою частиною фестивалю є музична. Цього року хедлайнерами фестивалю будуть Сергій Бабкін, гурт Тартак, С.К.А.Й. і ‘’Ляпис Трубецкой’’. Крім них, на фестивалі виступлять ще безліч молодих, але не менш цікавих і талановитих, виконавців і гуртів.

Як завжди, фестиваль відвідують безліч майстрів з стріт-арту, а це означає, що ще частина будинків оживе перед нами у нових, яскравих образах. Ну а найголовнішим художнім проектом фестивалю буде створення малюнка на одному з будинків, який став би символом фестивалю, планується, що його буде скомпоновано з імен і прізвищ людей, що готові підтримати цей проект.

Крім того, організатори обіцяють творчий простір і для інших видів мистецтва – літератури, танців тощо.

Серед інших атракцій, які будуть на фестивалі, – це еко – акція по прибиранню річки Смотрич, ‘’Фотосушка’’ і  ‘’Буккроссінг’’ – добровільний і безкоштовний обмін цікавими фотографіями і книгами, ‘’Фрімаркет’’, де кожен може віддати  якусь милу серцю, а об’єктивно, вже не потрібну йому річ, яка комусь ще може знадобитися.

Також родзинкою RE$PUBLICи є обмін телевізорів на безкоштовні квитки на фестиваль. Правда цього року тільки п’ятнадцять щасливчиків отримають безкоштовні квитки, ну а решта, що захочуть розлучитися з своїм ‘’другом’’, отримають 50% знижки на фестиваль.

Отже, я думаю, на нас дійсно чекає незабутнє і фантастичне свято мистецтва, а не просто ‘’мильна бульбашка’’.

Про всі подробиці цьогорічного фестивалю і місця продажу квитків ви можете довідатись тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>