Фестиваль перфомансу у Львові

Перфоманс у Львові
Нещодавно дізнався про унікальну мистецьку подію, яка відбудеться на початку вересня у Львові.

З 30 серпня по 11 вересня 2013 року у Львові пройде єдиний в Україні фестиваль перфомансу – «Дні мистецтва перфоманс у Львові».

На вас очікує безліч цікавих лекцій, вистави, презентації творчих проектів, виставки і майстер-класи на тему сучасного перфомансу і сучасного мистецтва загалом. До Львова завітають гості – митці з Польщі, Литви, Ізраїлю і Великобританії.

Основні локації фестивалю – галерея ‘’Дзига’’, Палац Мистецтв, Перший Український театр для дітей та юнацтва, галереї «Єфремова 26» і  «Iconart», університет ім. І. Франка і вулиці міста Лева.  Абсолютно на всі заходи фестивалю як вхід для глядачів, так і можлива участь у певних заходах – безкоштовні.

Особливо хотілося б зупинитись на майстер-класах, а саме Школі контактної імпровізації і Школі перфомансу, що відбудуться в рамках фестивалю.

З 1 по 4 вересня абсолютно всі бажаючі, незалежно від роду діяльності і приналежності до сучасного мистецтва, можуть спробувати себе у мистецтві контактної імпровізації. Під керівництвом досвідчених педагогів учасники дізнаються про основи контактної імпровізації а також підготують перфоманс, який глядачі зможуть побачити на вулицях міста Львова.

Ну а з 4 по 8 вересня відбудеться вже Школа перфомансу, у якій так само можуть прийняти участь всі бажаючі. Кращі учні покажуть свої роботи поруч з метрами європейського перфомансу.

Групи у школах будуть сформовані як для абсолютних новачків, так і тих, хо займається перфомансом вже багато років. Участь – БЕЗКОШТОВНА, але кількість місць, звісно ж, обмежена. Тому потрібно зареєструватись.

Докладну інформацію про програму фестивалю та реєстрацію на школи КІ та перфомансу ви можете дізнатися тут.

Не проґавте унікальну можливість підняти свій культурний рівень і випробувати силу мистецтва на собі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>