Фестиваль ”Ніч у Львові”, липень 2015

Ніч у Львові 2015

І знову про львівські фестивалі. Прийшов липень, а це означає, що на львів’ян і гостей міста знову чекає фестиваль ‘’Ніч у Львові’’.

Перша частина фестивалю 2015 року відбудеться з 10 по 12 липня і цього року він пройде під девізом ‘’Ніч духовності’’.

Також особливістю цьогорічного фестивалю будуть тематичні дні – день театру (10 липня), день музики (11 липня) і день кіно (12 липня). Але ця тематичність стосується тільки унікальних – спеціальних заходів. У всі ці дні ви зможете традиційно відвідати безліч екскурсій вечірнім і нічним Львовом.

Стосовно безкоштовних заходів… Нажаль, з кожним роком їх кількість зменшується, але вони все таки є, але на більшість з них потрібна додаткова реєстрація, про яку я розкажу в кінці статті.

Ну а зараз щодо спеціальної 3-ох денної програми докладніше.

Серед театральних подій 10 липня варто відзначити,передусім, відкриття фестивалю на пл. Ринок від театру тіней ‘’ДИВ’’ о 19 00. Також ви зможете відвідати вистави від театрів ‘’У кошику’’, театральної майстерні Михала Влада, театру ‘’І люди і ляльки’’.

Серед музичної програми 11 липня варто відзначити концерт камерної музики від учнів школи Соломії Крушельницької і виступ гурту ‘’Fagotisimmo’’.

Ну а 12 липня виз можете насолодитися першою українською комедією ‘’Політ золотої мушки’’, цілу ніч насолоджуватися українським кіно, а також приємно провести вечір і подивитися короткометражки від Wiz-Art.

Я зосередив свою увагу на найцікавіших подіях фестивалю, на мою думку, але, звісно ж, їх буде набагато більше.

Отже, з повною програмою і локаціями фестивалю та зареєструватися на деякі безкоштовні події ви можете ознайомитися тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>