Фестиваль ”Ніч театру – 2015”

Ніч Театру 2015
Вже не вперше на сторінках журналу я згадую про розвиток театрального мистецтва у місті Львові. І як же приємно, коли у нашому місті проводяться так багато театральних фестивалів! І однією з театральних визітівок нашого міста вже давно став фестиваль ‘’Ніч театру’’.

Ніч театру – 2015 цього року відбудеться у ніч з 25 на 26 вересня  і з 26 на 27 вересня 2015 року незмінній локації – літній площадці Музею Ідей (Бернарденгарден). Цього року фестиваль має додаткове гасло: ‘’36 годин ночі’’.

Ця чарівна ніч не просто фестиваль театрів, це зустріч і обмін досвідом альтернативних театрів. Мені важко чітко визначити, що ж таке цей альтернативний театр, але подача матеріалу у них дійсно дуже особлива. Я би краще назвав ці формації – сучасним театром!

Цього року на вас чекають, як постійні учасники фестивалю, так і новачки:

Театри

-  ‘’Ми’’

- ‘’After’’

-  ‘’Намір’’

- ‘’Марка’’;

Майстерня ‘’Мистецький простір’’;

SerYozno Improv Group.

Це тільки не повний список тих, кого ви зможете побачити за ці дві ночі. Також організатори обіцяють захопливе шоу вогню від студії стародавнього танцю “Beltaine”.

Вхід буде платний з дуже цікавою ціною – 36 гривень. Також організатори обіцяють вільний вхід всім тим, у кого розмір ноги буде меншим 36 (цікаво, як будуть перевіряти).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>