Фестиваль ”КіноЛев – 2013”

Кінолев
Завершується літо, а разом з ним пора багато численних  літніх фестивалів. Але в останні дні літа на нас з вами ще очікує один з знакових львівських фестивалів – ‘’КіноЛев – 2013’’.

Цього року він відбудеться з 22 по 25 серпня 2013 року у таких локаціях, як ‘’Музей Ідей’’, Бернарденгарден, музей ‘’Тюрма на Лонцького’’, кінопалац ‘’Копернік’’.

Цьогоріч фестиваль буде присвячений творчості Андрія Тарковського. У ретроспективній програмі ‘’7 слів’’ ми побачимо 7 фільмів цього видатного режисера (у т.ч. 4 стрічки – з плівки) і три документальні фільми про Тарковського. Традиційно, невеличку, але унікальну львівську вуличку  Бергмана-Фелліні-Трюффо-Іллєнка-Параджанова буде доіменовано Тарковським.

В день Незалежності України, 24 серпня, глядачі побачать тільки українське кіно. До програми «Незалежна кінокухня українського кіно» увійшли як стрічки молодих режисерів, так і вже знаних на Україні. Зокрема, анонсується другий фільм Ігоря Подольчака – ‘’ Delirium’’. Серед молодих режисерів варто відзначити фільм Віталія Потруха – «Загублене місто», історію про паралельні світи і Чорнобильську АЕС.

Окрему ціаву програму організатори обіцяють для дітей. Програма «КіноЛевчик» буде включати ретроспективу Аліни Малішевської, європейську анімацію, мультфільм “Велика подорож Болека і Льолека» Владислава Негребецького, а також повнометражний фільм “Фелікс, Нет і Ніка та теоретично можлива катастрофа”.

У ‘’Музеї Ідей’’ і музеї ‘’Тюрма на Лонцького’’ покази будуть відбуватися безкоштовно, натомість у Бернарденгарден та кінопалац ‘’Копернік’’ вхід тільки по запрошеннях. Довідки за тел. (067)9155976.

Ну а з повною програмою фестивалю ви можете ознайомитись тут.

Приємного і емоційного вам перегляду!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>