Фестиваль “Драма.UA – 2013”

Драма.UA Нещодавно дізнався про дуже цікавий фестиваль “Драма.UA”, підготовча частина якого вібудеться у жовтні, а офіційно фестиваль пройде з 21 по 24 листопада 2013 року у Львові.

Фестиваль ще досить молодий, цього річ він пройде тільки в четверте.

Підготовча частина, яка відбудеться у жовтні, також у Львові, буде полягати у створенні  нових п’єс, які будуть показані під час фестивалю у листопаді. До участі запрошуються драматурги з усієї України, як профі, так і початківці, які мають унікальну можливість написати свою першу п’єсу під керівництвом вже досвідчених колег. Організатори зазначають, що для учасників з інших міст відшкодовується проїзд, а також оплачується побут у Львові.

Під час самого фестивалю з 21 по 24 листопада відбудуться мистецькі майстер-класи, творчі зустрічі та показ конкурсних п’єс. Докладної програми ще немає.

Як зазначають самі організатори, цей фестиваль створений для розвитку справжнього театрального мистецтва в Україні, яке б з задоволенням могли як творити митці, так і сприймати глядачі.

А головний наголос у даному фестивалі ставиться на комплексну працю драматургів, критиків (до речі, до участі у фестивалі активно запрошуються також театральні критики), глядачів тощо.

У Львові театр завжди був і є на високому рівні розвитку, тому символічно і приємно, що цей фестиваль буде проводитися у нашому місці.

Так що, всі, хто любить театр, обов’язково занотуйте для себе дати з 21 по 24 листопада 2013 року. Ну а драматурги і всі, хто відчуває наснагу творити справжній театр, не гайте часу і реєструйтеся.

Зареєструватися  на фестиваль і слідкувати за всіма його подробицями  ви можете тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>