Фестиваль contemporary dance ”Адоната”

Адоната
Вже фактично завершилися новорічні і різдвяні свята. І хоча нам залишилося ще відсвяткувати день Святого Водохреща, більшість мистецьких студій і закладів вже працюють у повну силу, у тому числі танцювальні студії.

Більше того, вже 9 лютого 2014 року на всіх танцівників, що люблять і займаються контемпорарі, очікує неймовірне свято танцю. У Харкові пройде другий Contemporary dance фестиваль ‘’Адоната’’.

Фестиваль буде включати в себе майстер-класи, а також конкурсні виступи, як соло так і групи  танцівників (вік конкурсантів – необмежений).

Презентерами цього разу будуть Анна Віноградова (м. Донецьк) і Вероніка Костевич (м. Київ). Майстер-класи плануються з  11 00 до 14 00.

Цього року учасники можуть спробувати себе у номінаціях:

-          соло (до 2 хв.)

-          дуети (до 3 хв.)

-          тріо (до 4 хв.)

-          великі групи (5 хв.)

-          родзинка конкурсу – імпровізація з певним завданням, яке поки організатори не оголошують (близько 1 хв.).

Фестиваль відбудеться за адресою: м. Харків, м. Олексіївка, ост. Тополек, вул. Белогорська, 92 В (авто мийка, 3 поверх).

Слідкувати за оновленням інформації про фестиваль і отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять, ви можете тут.

P.S. Особисто я маю скептичне відношення щодо конкурсних форматів фестивалів по contemporary dance. Але, однозначно, величезний плюс, що практика проведення Contemporary фестивалів поширюється з Києва і у інші міста України, за організаторам Адонати величезне дякую!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>