Фестиваль ”Cлідами графа Скарбека”

Театр ім. Марії Заньковецької

Літо у Львові у самому розпалі, і для тих, хто не має можливості поїхати у відпустку, як завжди чекає насичена відпочинкова програма у Львові. Якраз в ці вихідні триває унікальний і неповторний проект ‘’Ніч у Львові’’. Ну а вже незабаром, у серпні 2014 року, на нас очікує новий фестиваль – ‘’Cлідами графа Скарбека’’.

Як відомо широкому загалу, граф Скарбек заснував театр імені Марії Заньковецької, який раніше носив саме його ім’я.

По суті, даний фестиваль буде представляти собою відтворення Львова, таким як він був у XIX  столітті – австрійської доби в історії нашого міста. Проходити він буде з 8 по 10 серпня 2014 року на вул. Лесі Українки.

Організатори обіцяють максимально відтворити цей історичний період нашого міста, як вулиці, так ресторани і кафе будуть відображати дух старого Львова. Буде організовано бал у австрійському стилі; на вулиці будуть відбуватися безліч театралізованих дійств і концертів, учасниками яких, як обіцяють, зможе стати кожен львів’янин; на львів’ян і гостей міста очікує також безліч майстер-класів і перфомансів; найменших учасників і глядачів фестивалю буде розважати блазень. І це далеко не все, що очікує вас на цьому фестивалі.

Сподіваюся, вже скоро буде докладна програма, яку я обов’язково розміщу на сайті додатково. Ну а поки чекаємо з нетерпінням, має бути дуже цікаво!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>