Другий міжнародний фестиваль ”Чілдрен Кінофест”

Чілдрен кінофест

Минулого року я вже писав про міжнародний фестиваль дитячого кіно і анімаційних фільмів ‘’Чілдрен Кінофест’’. І сьогодні надзвичайно приємно вже вдруге анонсувати цей прекрасний проект.

Отже вже незабаром, з 29 травня по 07 червня 2015 року відбудеться другий міжнародний дитячий фестиваль ‘’Чілдрен Кінофест’’. Якщо у минулому році фестиваль приймали лише 7 українських міст, то цього року їх буде аж 14. Крім конкурсної та поза конкурсної програми, що відбудеться у кожному з міст фестивалю, кияни додатково зможуть відвідати майстер-класи з створення відеоблогів, акторської майстерності і з озвучення мультфільму. Цього року послом фестивалю буде лідер гурту ‘’PianoБой’’ Дмитро Шуров.

У міжнародному конкурсі приймуть участь 7 фільмів з різних країн. У поза конкурсній програмі безумовно варто виділити ретроспективу фільмів незрівнянного  Бастера Кіттона.

І, увага, вхід на всі фільми буде абсолютно безкоштовним!!!  Для львів’ян окремо зазначу, що цього року на покази варто збиратися до Кінопалацу ‘’Копернік’’.

Ну а ознайомитись з повною програмою і зареєструватися на покази ви можете тут. Варто поспішити, бо місць залишилось вже дуже мало!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>