День Львова 2014

Львів

Ось вже пасхальні свята приходять до завершення,завтра Провідна Неділя. Але свята у Львові не закінчуються, і вже з 01 по 04 травня нас чекають чергові вихідні, які багато львів’ян проведуть, я впевнений, у цікавих і приємних поїздках. Але багато хто, все-таки, залишиться у Львові,  так як саме у цей період буде відбуватися чергова річниця святкувань дня народження нашого славного міста Лева.

Потрібно відзначити, що цього року програма святкувань дещо скромніша, ніж минулорічна, але, все одно, буде на що і на кого подивитися.

Передусім, з 01 по 04 травня відбудеться черговий фестиваль Флюгери Львова, з програмою якого ви можете ознайомитись тут. Також паралельно у центральній частині Львова буде відбуватися перший фестиваль ‘’Музограф’’; участники Флюгерів будуть грати для вас і влаштовувати джем-сейшни просто неба.

03 травня приблизно з 11 00 на пр. Свободи відбудеться черговий, вже традиційний, святковий парад. На вас чекають лицарі, народні танцювальні і дитячі колективи, байкери, оркестр тощо.

У другій половині дня ‘’Світоч’’ влаштує свято для дітей на площі біля Університету ім. Івана Франка, паралельно на пл. Міцкевича буде  відбуватися свято спорту  ‘’Cпортивний острівок’’. Ну і з 14 00 до 20 00 на пл. Ринок відбудеться святковий концерт ‘’Open to Life’’.

Ну і в останній день, 04 травня, концертна програма на пл. Ринок продовжиться музичним перфомансом ‘’ Роберт Домс: життя присвячене Львову’’, який відбудеться з 15 00 до 22 00. Дитяча програма продовжиться з 14 00 до 16 00 у парку на вул. Підвальній майстер-класом ‘’Вікна Львова’’.

Бажаю вам приємного відпочинку і запрошуємо гостей разом відсвяткувати день міста Лева.

День Львова 2014: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>