Dance Film Festival у Києві

Dance Film Festival

Перед написанням цього поста я довго думав, де саме його розмістити – у нашому журналі чи на ‘’Музика+Танець=Життя’’. І все таки вирішив, що він буде доречніший саме тут.

З 13 по 15 червня 2014 року у Києві, кінотеатрі ‘’Кінопанорама’’ (вул. Шота Руставелі,19) пройде фестиваль кіно ‘’DanceFilmFestival’’.

Кіновечори на 3 дні практично не буде відрізнятись. Так що всі бажаючі зможуть ознайомитись з повною програмою фестивалю. А сама програма кожного вечора буде умовно розділена на 3 частини:

  1. UNDERGROUND – підбірка фільмів про вуличні танці;
  2. DOCUMENTARY – розповіді про зірок танцю і про їх шлях до успіху;
  3. EMOTIONAL – фільми, що розкажуть нам про внутрішній світ танцівників.

Також організатори запрошують до участі тих, хто захоплюється танцювальними відео. Ваші пропозиції і відео роботи надсилайте на  film@dff.com.ua.  Часу мало, але ви ще можете встигнути показати свій фільм на фестивалі.

Ну а на самому відкритті фестивалю обіцяють танцювальні перфоменси від кращих танцівників України. Загалом, сумувати буде ніколи!

Вартість квитків від 30 грн. (передпродаж) до 40 грн. (в день сеансів) і придбати їх можна як у самому кінотеатрі,так і на сайті concert.ua.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>