Чому варто піти на Lviv iCamp 2013?

icampliviv
Коли я тільки починав створювати свій блог ‘’Музика+Танець=Життя’’ і цей журнал, голова моя просто розривалася від нової інформації і навичок, якими я мав оволодіти. Дякуючи допомозі відомого львівського блогера Пана П і своїй власній наполегливості я впорався. Але для цього, щоб ці сайти функціонували успішно і йшли у ногу з часом, потрібно безупинно слідкувати за розвитком всесвітньої мережі і поповнювати свій багаж корисної інтернет-нформації.

Безумовно, у цьому досить сильно допомагають сео-ресурси – книги, блоги, інтернет-форуми. Але відслідкувати потрібний, величезний потік інформації не завжди легко; часто просто не вистачає часу.

Тому дуже корисно відвідувати живі зустрічі інтернет-ком’юніті, де за невеликий проміжок часу можна дізнатися багато корисної і потрібної інформації. Однієї з таких є щорічний інтернет-форум ‘’Lviv iCamp’’, який цього року відбудеться у приміщенні Українського Католицького Університету 26 жовтня.

На вас чекає безліч цікавих і корисних зустрічей, безцінний обмін досвідом, доповіді і дискусії, і , звісно ж, – нові друзі і цікаві знайомства! Організатори обіцяють, що буде цікаво абсолютно всім, хто відвідає цей форум – будуть розглядатися як теми для починаючих блогерів, так і для інтернет-гуру, для яких також підготовлена цікава програма.

Тому всі, кому цікавий блоггінг, SEO-оптимізація і інтернет загалом, – ви просто не можете пропустити ‘’Lviv iCamp 2013″.

Отримати повну інформацію про форум і його програму, а також зареєструватись ви можете тут.

Чому варто піти на Lviv iCamp 2013?: 8 коментарів

  1. Так, цікава тематика, як і SEO загалом. А цей форум особисто для мене буде безцінним джерелом знань, враховуючи постійну нестачу часу.

 1. Ihor а хто такий пан блогер? Часом не я? А внутрішє перелінкування важлива думка, кажіть, що з ним не так на вашу думку. І пан блогер теж долучився до події :)

 2. Загалом у SEO існує багато міфів, зокрема і щодо внутрішньої перелінковки, залюбки б з вами конструктивно подискутував на цю тему, адже у суперечці народжується істина.

  1. Перелінкування міф? Що ж тоді Вікіпедія?

   Щодо перелінкування. Основний показник (метрика), якщо не брати статику і динаміку сторінки, це трастовий показник та цитування. Якщо немає змоги отримати дані показники через зовнішні посилання, змушуємо власні сторінки проекту працювати в цьому напрямку.

 3. Я не стверджую, що саме перелінкування це міф, я написав, що загалом у СЕО існує багато міфів, та навіть забобон, а сучасний сеошник чимось схожий на шамана з бубном, який скаче навпроти вогнища, намагаючись викликати духів. Щодо Вікіпедії, то це особливий ресурс, а не простий собі сайт. А перелінкування, то на мою думку воно безсумнівно потрібно, але в усьому треба знати міру. Це як сіль, недосолиш аба пересолиш і страва не смачна, тож якщо з перелінкуванням пересолити, себто коли на сторінках сайту є багато внутрішніх лінків, вага цих сторінок зменшується і як наслідок втрачається сео-ефект, а його величність Гугл може навіть забирати ПР. Звісно все вище написане – лише моє припущення, яке не може претендувати на істину, хоча його поділяє не тільки я. До слова у біржі ГГЛ (певно знаєте про таку) чимало оптимізаторів в умовах своїх кампаній ставлять обмеження до кількості внуртішніх лінків, (не більше 50-100 внутрішніх на сторінці з купуваним зовнішнім лінком). Звісно таке обмеження можна запросто обійти, але все таки…

  А що думає щодо цього сам автор сайту Сашко?

  1. Ну у мене досвіду набагато менше, ніж у Пана П. Але з тої інформації, що я довідався з мережі, якщо все робити з розумом, то від внутрішнього перелінкування можна домогтися потрібного Сео-ефекту!

 4. Що мається на увазі багато внутрішніх лінків? І де таке написано, що сторінка при передачі статики назовні чи навіть в рамках свого ж сайту, втрачає вагу? В самій ідеї інтернету, того ж HTML, закладено, як основу, ЛІНК.

  Про шамана добре сказано ) Перше, що я доводжу своїм клієнтам, що сеошник, це не фокусник з циліндром, в якому сидить кролик. 90% клієнтів вважають, що треба десь заплатити дядькові Гуглу, і все – ТОП )))

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>