Четвертий міжнародний ярмарок настільних ігор ‘’Ігросфера’’

Ігросфера
З 16 по 18 травня 2014 року у Львівському Палаці Мистецтв, вже в четверте, пройде дуже цікава подія – Міжнародний ярмарок настільних ігор ‘’Ігросфера’’.

Отже, на цьому ярмарку всі бажаючі можуть познайомитися з  світовими новинками настільних ігор, ну а розробникам  надається можливість голосно і впевнено заявити про свої ігрові творіння.

Три дні фестивалю будуть надзвичайно насиченими. На вас чекає конкурс найкращої настільної гри ярмарки, оцінювати які буде професійне журі. Постійно будуть відбуватися презентації нових настільних ігор. Також, на території ярмарки буде діяти – ігротека, де ви зможете спробувати новинки з світу настільних ігор, так би мовити, на власній шкурі. Ну якшо вам ігра сподобається, зразу ж її придбати.

Як наголошують організатори, ‘’Ігросфера’’  - це унікальне місце, де повністю відсутні бар’єри між видавцями, авторами та гравцями. У вас і у ваших дітей буде можливість не тільки пограти, але і знайти нових друзів.

Формат події дійсно унікальний для України і цінний тим, що, по-перше, привчає нас і наших дітей до відкритого спілкування, а не сидіння за комп’ютерами, ну а молодим розробникам дає унікальний шанс вийти у справжній світ ігрової індустрії.

Офіційний сайт фестивалю – http://igrosfera.org/.

Четвертий міжнародний ярмарок настільних ігор ‘’Ігросфера’’: Один коментарій

  1. Через нестабільну економічну ситуацію у країні проведення ярмарки відкладається на невизначений період.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>